Tenisz: Babosék a második kört is sikerrel vették párosban

2018.03.11. 00:28
Babos Tímea és a francia Kristina Mladenovic két játszmában legyőzte a Katerina Bondarenko, Alekszandra Krunics duót az Indian Wells-i teniszverseny női párosának második fordulójában.

A magyar idő szerint szombat este lejátszott mérkőzés első játszmáját simán nyerték Babosék, ám a másodikban hiába vezettek 4:0-ra, az ukrán, szerb kettős egyenlített.

A kilencedik gémben Babosék brékeltek, csakhogy az ellenfél – meccslabdát hárítva – szintén sikeres fogadójátékot produkált.

A végjátékban a magyar, francia kettős összpontosított jobban, és az utolsó két gémben már könnyedén zárta le az 1 óra 19 perces mérkőzést.

WTA-TORNA, INDIAN WELLS (7 972 535 dollár, kemény pálya)
PÁROS, 2. FORDULÓ

Babos Tímea, Kristina Mladenovic (magyar, francia, 4.)–Katerina Bondarenko, Alekszandra Krunics (ukrán, szerb) 6:1, 7:5