Tenisz: Stollárék a negyeddöntőben búcsúztak Dubaiban

Vágólapra másolva!
2025.02.20. 13:02
Fotó: Imago Images
Stollár Fanny és Alekszandra Panova párosa búcsúzott a negyeddöntőben a dubai, 3.66 millió dollár (1.4 milliárd forint) összdíjazású kemény pályás női tenisztornán.

A magyar-orosz duó szerdán játék nélkül jutott tovább az olimpiai címvédő olasz Sara Erranival és – a néhány órával korábban megsérült – Jasmine Paolinivel szemben, akiktől egy hete vereséget szenvedett a dohai nyolcaddöntőben. Csütörtökön is ismerős kettős állt a másik oldalon a Babos Tímeával négy Grand Slam-trófeát gyűjtő Kristina Mladenovic, valamint Csang Suaj személyében, ugyanis a dohai nyitókörben Stollárék éppen a francia-kínai párost búcsúztatták 6:1, 6:4-gyel.

A dubai csatában az ellenfél visszavágott a vereségért: az első és a második szettben is kétszer elvette Stollárék adogatását, akik viszont csak egy bréket tudtak összehozni. A találkozó 1 óra 10 percig tartott.

WTA DUBAI
PÁROS, NEGYEDDÖNTŐ
Kristina Mladenovic (francia), Csang Suaj (kínai)–Stollár Fanny, Alekszandra Panova (orosz) 6:2, 6:4

 

Legfrissebb hírek

Stollár Fanny ötödik trófeáját nyerte meg párosban a ’s-hertogenboschi tenisztornán

Tenisz
2 órája

’s-hertogenboschi tenisztorna: Stollár Fanny döntős párosban

Tenisz
Tegnap, 13:29

Stollárék párosa elődöntős a ’s-hertogenboschi tenisztornán

Tenisz
2025.06.11. 18:17

Roland Garros: kínai páros búcsúztatta Stollárékat

Tenisz
2025.05.29. 13:42

Stollár Fanny kiesett párosban a strasbourgi tenisztornán

Tenisz
2025.05.21. 14:41

Stollárék negyeddöntősök párosban a strasbourgi tenisztornán

Tenisz
2025.05.20. 15:54

Tenisz: Stollár megnyerte a párizsi WTA-torna páros versenyét

Tenisz
2025.05.17. 14:05

A Stollár, Hromacsova páros döntőbe jutott a párizsi tenisztornán

Tenisz
2025.05.16. 13:38
Ezek is érdekelhetik