Női tenisz: januárban már anyaként tér vissza az egykori világelső

2023.09.06. 12:15
null
Kerber hamarosan visszatér (Fotó: instagram.com/angie.kerber)
Januárban visszatér a versenyteniszhez Angelique Kerber, a németek háromszoros Grand Slam-bajnoka.

 

A volt világelső Angelique Kerber szerdán közölte, hogy miután februárban megszületett a kislánya, ismét edzésbe állt lakhelyén, a lengyelországi Puszczykowóban, és a felkészülését korábbi sikeredzője, Torben Beltz irányítja.

„Ismét nagy tornákat akarok nyerni, és hiszek benne, hogy ez anyaként is lehetséges. Újdonság lesz, hogy mindenhol ott lesz velem Liana is, de már nagyon várom” – jelentette be a 35 éves klasszis, aki az ausztrál nyílt bajnokság előtt egy-két felvezető tornán szeretne elindulni januárban.

Az olimpiai ezüstérmes Kerber 2016-ban az Australian Openen és a US Openen, 2018-ban pedig Wimbledonban diadalmaskodott, és eddig 31.8 millió dollárt „ütögetett össze”.

Legfrissebb hírek

Serena Williams egyesben is visszatér, indul Wimbledonban

Tenisz
12 órája

Pegula döntő játszmában legyőzte Szabalenkát a berlini elődöntőben

Tenisz
2026.06.20. 17:41

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti

Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán

Tenisz
2026.06.17. 15:58

MotoGP: a Cseh Nagydíjon állna újra csatasorba Álex Márquez

Egyéb autó-motor
2026.06.16. 17:16

Fucsovics Márton az első fordulóban búcsúzott a londoni tenisztornától

Tenisz
2026.06.16. 14:25

Stollárék párosa meccslabdákról fordítva verte meg az első kiemeltet Berlinben

Tenisz
2026.06.16. 13:21

Gálfi Dalma kiesett a berlini tenisztorna selejtezőjében

Tenisz
2026.06.15. 12:49
Ezek is érdekelhetik