Tenisz: az eső miatt félbeszakadt Bondár Anna elődöntője Lausanne-ban

2023.07.29. 16:15
Bondár Anna párosban is érdekelt, ráadásul az a meccse az egyes elődöntője után egy órával kezdődne (Fotó: Getty Images)
Eső miatt a harmadik szett elején félbeszakadt Bondár Anna és a második helyen kiemelt olasz Elisabetta Cocciaretto elődöntője a lausanne-i salakpályás női tenisztornán szombaton.

Bondár és ellenfele az első szettben kétszer-kétszer veszítette el adogatójátékát, a rövidítésben pedig 3–3-után Bondár sokkal jobb volt. A lendület megmaradt, egy brékkel a magyar játékos 3:0-ra ellépett, de Cocciaretto egyenlített, és a szett hajrájában brékelőnybe került, ám megint következhetett a rövidítés. Ebben Bondárnak egy meccslabdája volt, ám nem élt vele.

Jöhetett a harmadik szett, ennek első játékában Bondár elvette olasz ellenfele adogatását, amikor eső miatt beszüntették a játékot.

Bondár párosban is érdekelt, az az elődöntője az egyes elődöntőjét követően egy órával kezdődne el.

TENISZ
WTA LAUSANNE (260 ezer dollár, salak)
EGYES, ELŐDÖNTŐ

Bondár–Cocciaretto (olasz, 2.) 7:6 (7–3), 6:7 (6–8), 1:0-nál eső miatt félbeszakadt