
Dubaiban pihent Cicipasz és Badosa (Fotó: Greek City Times)
Sztefanosz Cicipasz csak néhány nappal ezelőtt esett ki a Roland Garroson, de nem vesztegette az idejét és párjával, Paula Badosával elutazott Dubaiba egy romantikus pihenésre.
A teniszezők – akik már mindketten voltak a világranglista legjobb három játékosa között – az utazásuk során végig képeket és videókat osztottak meg a közösségi felületeiken a rajongóikkal.

A pár a medencés hűsölésen és a pihenésen felül természetesen a forma fenntartására is figyelt, így a konditerembe is ellátogatott, ahol az edzés mellett a táncolásra is jutott idő.
Legfrissebb hírek

Nevet váltott a Nemzetközi Teniszszövetség
Tenisz
2026.06.25. 12:22

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.24. 15:29

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58
Ezek is érdekelhetik


