
Babos Tímea továbbjutott Rabatban (Fotó: Földi Imre)
Babos Tímea továbbjutott párosban, Udvardy Luca viszont kiesett a rabati salakpályás női tenisztorna hétfői játéknapján.
A nyolcaddöntőben Babos és a kazah Anna Danyilina harmadik helyen kiemelt párosa egy szoros és egy sima szettben győzött az Anastasia Detiuc, Andrea Gámiz cseh, venezuelai duó ellen.
Udvardy és a marokkói Malak el-Allami két sima játszmában kapott ki a Monica Niculescu, Ninomija Makoto román, japán duótól.
WTA, RABAT
PÁROS, NYOLCADDÖNTŐ
Babos Tímea, Anna Danyilina (magyar, kazah, 3.)–Anastasia Detiuc, Andrea Gámiz (cseh, venezuelai) 7:6 (7–3), 6:0
Monica Niculescu, Ninomija Makoto (román, japán)–Udvardy Luca, Malak el-Allami (magyar, marokkói) 6:1, 6:2
KORÁBBAN
WTA RABAT
EGYES, 1. FORDULÓ (a 16 közé jutásért)
Peyton Stearns (amerikai)–Udvardy Panna 6:1, 6:1
Legfrissebb hírek

Serena Williams egyesben is visszatér, indul Wimbledonban
Tenisz
2026.06.21. 21:18

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58

Gálfi Dalma kiesett a berlini tenisztorna selejtezőjében
Tenisz
2026.06.15. 12:49
Ezek is érdekelhetik




