Tenisz: Szabalenka és Muguruza is búcsúzott Dohában

Swiatek legyőzte Szabalenkát (Fotó: AFP, archív)
Az első helyen kiemelt Arina Szabalenka a negyeddöntőben búcsúzott a dohai kemény pályás női tenisztornán – írja a Magyar Távirati Iroda.
A fehérorosz teniszezőt a hetedikként rangsorolt lengyel Iga Swiatek búcsúztatta két játszmában csütörtökön.
Ugyancsak a legjobb nyolc jelentette a végállomást az ötödik helyen kiemelt spanyol Garbine Muguruzának, őt a lett Jelena Ostapenko múlta felül két szettben.
WTA 1000-ES TORNA, DOHA
Negyeddöntő
Swiatek (lengyel, 7.)–Szabalenka (fehérorosz, 1.) 6:2, 6:3
Kontaveit (észt, 4.)–Dzsabúr (tunéziai, 8.) 6:4, 6:1
Ostapenko (lett, 15.)–Muguruza (spanyol, 5.) 6:2, 6:2
Szakkari (görög, 6.)–Gauff (amerikai, 14.) 6:3, 6:3
Az elődöntő párosítása: Swiatek–Szakkari, Kontaveit–Ostapenko
Legfrissebb hírek

Serena Williamsék párosa visszalépett a londoni tenisztornától
Tenisz
2026.06.10. 19:43

Udvardy Panna kiejtette az első kiemeltet
Tenisz
2026.06.08. 12:55

Udvardy Panna a legjobb magyar női teniszező
Tenisz
2026.06.08. 09:52

Arina Szabalenka: Legszívesebben azonnal abbahagynám a teniszt
Tenisz
2026.06.03. 18:26

Kosztyuk két szettben búcsúztatta Swiateket a Roland Garroson
Tenisz
2026.05.31. 19:55
Ezek is érdekelhetik



