
Nem sokon múlott Bondár sikere párosban (Fotó: AFP, archív)
Bondár Anna a szerb Alekszandra Krunics oldalán a Melbourne-ben zajló 239 ezer dollár összdíjazású, kemény pályás női tenisztorna páros versenyének 1. fordulójában két szettben vereséget szenvedett a Julia Lohoff, Kimberley Zimmermann német, belga duótól.
Az első szettet a magyar, szerb kettős nyerte meg 6:0-ra, a másodikban 4:1-re, majd 5:2-re is vezetett, az ellenfélnek mégis sikerült fordítania.
Ezzel Bondárnak véget ért a melbourne-i torna, amelyen egyesben a selejtezőből indulva a nyolcaddöntőig jutott.
WTA-TORNA, MELBOURNE (239 477 dollár, kemény pálya)
PÁROS, 1. FORDULÓ (a 8 közé jutásért)
Lohoff, Zimmermann (német, belga)–Bondár, Krunics (magyar, szerb) 0:6, 7:6 (7–3), 10–7 – döntő rövidítés
Legfrissebb hírek

Nevet váltott a Nemzetközi Teniszszövetség
Tenisz
2026.06.25. 12:22

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.24. 15:29

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01
Ezek is érdekelhetik



