US Open: Serena Williams orvosi tanácsra visszalépett

Serena Williams visszalépett a OS Opentől (Fotó: AFP)
A 23-szoros Grand Slam-bajnok Serena Williams sérülés miatt visszalépett a hétfőn rajtoló amerikai nyílt teniszbajnokságtól.
A szeptemberben 40 éves sztár szerdán közölte, hogy nem jött rendbe a térdínproblémája, ezért orvosai tanácsára nem indul el a New York-i GS-tornán, amelyet hatszor (1999, 2002, 2008, 2012, 2013, 2014) megnyert.
Williams nem játszott tétmeccset azóta, hogy júliusban egy rossz mozdulat után feladta wimbledoni első fordulós találkozóját.
Az amerikai klasszis 2017 januárjában „rekedt meg” 23 serlegnél, s az elmúlt négy Grand Slam-döntőjében szettet sem tudott nyerni.
Legfrissebb hírek

A legkellemetlenebb ellenfél – a Maja Chwalinska-portré
Képes Sport
2026.06.25. 14:56

Serena Williams egyesben is visszatér, indul Wimbledonban
Tenisz
2026.06.21. 21:18

Udvardy Panna a legjobb magyar női teniszező
Tenisz
2026.06.08. 09:52

Serena Williams London után Berlinben is pályára lép
Tenisz
2026.06.05. 13:04

Arina Szabalenka: Legszívesebben azonnal abbahagynám a teniszt
Tenisz
2026.06.03. 18:26
Ezek is érdekelhetik



