Tenisz: Bondár Anna elődöntős párosban a kolozsvári WTA-tornán

Bondár Anna elődöntős párosban (Fotó: Dömötör Csaba)
Bondár Anna oldalán Ulrikke Eikerivel bejutott az elődöntőbe a kolozsvári salakpályás női tenisztornán – írja az MTI.
A magyar, norvég duó csütörtökön két szettben verte meg a hazai közönség előtt szereplő Oana Georgeta Simiont és Gabriela Talabát.
Bondár egyesben a selejtezőben búcsúzott, míg a főtáblán Jani Réka és Udvardy Panna az első fordulóban kiesett.
TENISZ, KOLOZSVÁR (salak, 235 000 dollár összdíjazás)
PÁROS, NEGYEDDÖNTŐ
Bondár Anna, Ulrikke Eikeri (magyar, norvég)–Oana Georgeta Simion, Gabriela Talaba (román) 6:3, 6:4
Legfrissebb hírek

Nevet váltott a Nemzetközi Teniszszövetség
Tenisz
2026.06.25. 12:22

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.24. 15:29

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58
Ezek is érdekelhetik



