Tenisz: a Williams nővérek is indulnak Lexingtonban
Serena Williams és nővére, Venus is a Kentucky állambeli Lexingtonban sorra kerülő női tenisztornán tér vissza a WTA-sorozatba a koronavírus-járvány miatti kényszerszünet után.
Az augusztus 10-én kezdődő, 225 ezer dollár (69 millió forint) összdíjazású kemény pályás torna szervezői bejelentették, hogy az egyéniben 23-szoros Grand Slam-tornagyőztes Serena Williams és a hétszeres bajnok Venus mellett ott lesz a mezőnyben a fehérorosz Viktorija Azarenka és az amerikai Sloane Stephens is, előbbi kétszeres, utóbbi egyszeres GS-torna-győztes.
A WTA-sorozat várhatóan augusztus 3-án folytatódik Palermóban.
Legfrissebb hírek

Nevet váltott a Nemzetközi Teniszszövetség
Tenisz
2026.06.25. 12:22

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.24. 15:29

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58
Ezek is érdekelhetik



