Tenisz: az olasz kiválóság nem utazik többé Ázsiába

„Nem tudom, hogy valaha visszatérek-e Ázsiába. Nehezen tudom elképzelni. Sajnálom, mert remek tornákat szoktak ott rendezni, amelyeken sok pontot lehet szerezni. Már a tokiói olimpiára sem mentem volna el idén nyáron” – nyilatkozta a Corriere della Sera című napilapnak.
A világranglista 11. helyezettje hozzátette, elsősorban a felesége és a gyerekek miatt aggódik, nem akarja megfertőzni őket.
„A legnagyobb félelmem nem az, hogy elkapom, hanem az, hogy továbbadom a vírust. Már nem vagyok egyedül: édesapa és férj vagyok” – szögezte le.
A járvány kitörése után az amerikai Tennys Sandgren azt mondta, többé nem fog Kínában játszani.
A világelső szerb Novak Djokovics a közelmúltban kijelentette, nem biztos, hogy továbbra is teniszezni fog, ha a sportágban kötelezővé teszik a védőoltást, mivel ellenzi azt.
A mai napig világszerte több mint két és fél millió koronavírusos megbetegedést és közel 180 ezer halálesetet regisztráltak.

Udvardy Panna negyeddöntős Caliban

Gálfi párosban is búcsúzott a hongkongi tornától

Marozsán tudja, miben kell fejlődnie a jövőben

Marozsán Fábiánnak nem tartott sokáig a párizsi torna

Marozsán és Bondár is előrébb lépett a tenisz-világranglistán



