WTA: májusig minden versenyt töröltek a naptárból

Üresen maradnak a WTA helyszínei (Fotó: AFP)
A WTA május 2-ig minden női tenisztornát törölt, vagyis Indian Wells és Miami után Prágában, Stuttgartban és Isztambulban sem lesz verseny, mindezt a koronavírus terjedésének lassítása érdekében.

A WTA honlapján megjelentek szerint a szövetség továbbra is folyamatosan monitorozza a vírus okozta helyzetet, és szükség esetén még hosszabb kényszerszünetet is elrendel.
„Nehéz döntés ez, amit azonban meg kellett hoznunk a szurkolók, a játékosok, a szponzorok és mindazok érdekében, akiknek fontos a női profi tenisz” – nyilatkozta a WTA szóvívője.
Legfrissebb hírek

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58

Gálfi Dalma kiesett a berlini tenisztorna selejtezőjében
Tenisz
2026.06.15. 12:49
Ezek is érdekelhetik





