Tenisz: két volt világelső sem indul Indian Wellsben

MTI MTIMTI MTI
Vágólapra másolva!
2020.03.07. 17:10
Simona Halep és Angelique Kerber személyében két volt világelső is kihagyja a jövő héten rajtoló Indian Wells-i női tenisztornát.

A legutóbbi wimbledoni Grand Slam-tornán győztes román játékost szombati közlése szerint, amelyet a Twitter-oldalán tett közzé, lábprobléma kényszeríti távolmaradásra az amerikai viadaltól. A világranglistán jelenleg második Halep 2015-ben megnyerte az Indian Wells-i tornát.

Kerber hasonlóképpen fogalmazott Instagramján, azt írva, hogy lábsérüléséből még nem épült fel teljesen, így nemcsak ezt, hanem az utána következő miami versenyt is kénytelen kihagyni. A német teniszező tavaly döntőt játszott Indian Wellsben.

Legfrissebb hírek

Bondár Anna nehéz győzelemmel kezdett a kolozsvári tenisztornán

Tenisz
3 órája

Udvardy Panna nyolcaddöntős, Gálfi Dalma meccslabdáról kapott ki az ostravai tenisztornán

Tenisz
3 órája

Ribakina visszavágott Szabalenkának a 2023-as döntőért, megnyerte az Australian Opent

Tenisz
2026.01.31. 12:06

Australian Open: amerikai, brit siker férfi párosban, belga, kínai kettős nyert a nőknél

Tenisz
2026.01.31. 09:54

Australian Open-győztes került be a magyarok elleni Davis-kupa-csapatba

Tenisz
2026.01.31. 09:29

Kilencedik edzőjétől köszönt el a 23 éves Grand Slam-bajnok

Tenisz
2026.01.30. 09:48

Arina Szabalenka sorozatban negyedszer döntős az Australian Openen

Tenisz
2026.01.29. 11:57

„Történelmi összecsapás előtt” – Kecskeméten tart előadást Bardóczky Kornél, Piros Zsombor és Sávolt Attila

Tenisz
2026.01.29. 09:41
Ezek is érdekelhetik