Tenisz: Nagy Adrienn először lett országos bajnok egyesben
A női teniszezőknél Nagy Adrienn nyerte szombaton az országos bajnokságot, ezzel elhódította a Körmöczy Zsuzsáról elnevezett vándordíjat.
A magyar szövetség honlapjának közlése szerint Nagy Adrienn a döntőben magabiztosan, 6:1, 6:1-re győzte le Kovács Zitát.
A 18 éves játékos párosban elért két ob-címe után lépett édesanyja, Csurgó Virág nyomdokába, aki 1987-ben, 1989-ben és 1990-ben szerzett bajnoki címet.
A férfiaknál Makk Péter és Marozsán Fábián jutott a vasárnapi döntőbe, miután a szombati elődöntőben előbbi Vörös Mátét, utóbbi pedig Szintai Dávidot múlta felül.
Legfrissebb hírek

Nevet váltott a Nemzetközi Teniszszövetség
Tenisz
2026.06.25. 12:22

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.24. 15:29

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58
Ezek is érdekelhetik



