ATP-vb: Torino lesz a házigazda 2021-től
Torino kapta a férfi teniszezők évzáró tornájának, az ATP-világbajnokságnak a rendezési jogát 2021 és 2025 között.
Az AP amerikai hírügynökségnek a neve elhallgatását kérő bennfentes árulta el a férfiversenyeket szervező ATP döntését, melyet a szervezet várhatóan később jelent be hivatalosan.
A 2021-et követő ötéves ciklusra Torino mellett a jelenlegi rendező London, valamint Manchester, Szingapúr és Tokió adott be pályázatot.
A vb-t, amelyen a világranglista első nyolc egyéni játékosa és a nyolc legjobb páros vesz részt, 2009 óta a londoni O2 Arénában rendezik. Korábban Tokió, New York, Frankfurt, Hannover, Lisszabon, Sydney, Houston és Sanghaj is helyszíne volt a viadalnak.
A tavalyi, 8.5 millió dollár összdíjazású világbajnokságot a német Alexander Zverev nyerte meg.
Legfrissebb hírek

Nevet váltott a Nemzetközi Teniszszövetség
Tenisz
2026.06.25. 12:22

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.24. 15:29

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58
Ezek is érdekelhetik



