Tenisz: Stollár Fanny főtáblára jutott Charlestonban
Stollár Fanny második mérkőzését is megnyerte a selejtezőben, ezzel feljutott a 64-es főtáblára az egyesült államokbeli Charlestonban zajló salakpályás női tenisztornán.
A világranglistán 233. magyar játékos szombaton a svájci Jil Belen Teichmannt (136.) győzte le háromjátszmás csatában, majd vasárnap a norvég Ulrikke Eikerinél (216.) is jobbnak bizonyult. Ez a meccs jóval simább volt az egy nappal korábbinál, két játszmában, 58 perc alatt eldőlt.
WTA-TORNA, CHARLESTON (734 900 dollár, salak)
EGYES, SELEJTEZŐ, 2. FORDULÓ
Stollár Fanny–Ulrikke Eikeri (norvég, 16.) 6:1, 6:4
Legfrissebb hírek

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Stollárék döntő rövidítés után jutottak elődöntőbe Berlinben
Tenisz
2026.06.18. 17:24
Ezek is érdekelhetik





