A harmadik kiemelt Babos Tímea, Jaroszlava Svedova kettős két szettben (7:6, 6:3) kikapott az Irina-Camelia Begu, Monica Niculescu román duótól a római salakpályás tenisztorna női párosversenyének negyeddöntőjében.
A magyar, kazah páros az első játszmában 4:2-re is vezetett, ám rövidítésben 7–4-re elveszítette a szettet. A második játszmában Babosék végig futottak az eredmény után, háromszor is elbukták az adogatójátékukat, ami a kiesésükhöz vezetett.
A magyar hölgy és partnere továbbjutás esetén az első kiemelt Martina Hingis, Sania Mirza kettőssel játszott volna a döntőbe jutásért, így azonban a román páros lesz a svájci, indiai duó következő ellenfele.
WTA-TORNA, RÓMA (2 599 610 dollár, salak)
NŐI PÁROS, NEGYEDDÖNTŐ
Begu, Niculescu (román)–Babos, Svedova (magyar, kazah, 3.) 7:6, 6:3
Legfrissebb hírek

Nevet váltott a Nemzetközi Teniszszövetség
Tenisz
2026.06.25. 12:22

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.24. 15:29

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58
Ezek is érdekelhetik


