US Open: Babos Tímeáék búcsúztak párosban
Babos Tímea oldalán Kristina Mladenoviccsal a legjobb 16 között búcsúzott az amerikai nemzetközi teniszbajnokság női párosversenyétől.
A viadal honlapjának beszámolója alapján a magyar, francia duó – amely az idén Wimbledonban döntőt játszott – a hétfői nyolcaddöntőben három játszmában szenvedett vereséget a Lara Arruabarrena, Andreja Klepac spanyol, szlovén kettőstől. A találkozó kereken két órán át tartott.
Babos egyesben az első fordulóban esett ki, Mladenovic ugyanakkor még a legjobb nyolc között várja a folytatást.
A juniorok között indult Valkusz Máté az első fordulóban a második játszma közepén feladta mérkőzését.
US OPEN (42 300 000 dollár, kemény pálya)
NŐI PÁROS, NYOLCADDÖNTÕ
Arruabarrena, Klepac (spanyol, szlovén, 15.)–Babos, Mladenovic (magyar, francia, 3.) 6:4, 4:6, 6:4
Legfrissebb hírek

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58
Ezek is érdekelhetik





