Wimbledon: hamar lezárult a maratoni meccs folytatása
Az Angol nemzetközi teniszbajnokság 2. fordulójában a szlovén Grega Zemlja öt szettben legyőzte a 29. helyen kiemelt bolgár Grigor Dimitrovot.
A két játékos csatája tegnap a döntő szett 9:8-as állásánál szakadt félbe, és bár a mai folytatásban Dimitrov először még kiegyenlített, másodjára már elvesztette az adogatását.
Zemlja ellenfele a következő körben az argentin Juan Martín del Potro lesz.
ANGOL NEMZETKÖZI BAJNOKSÁG, WIMBLEDON (16 100 000 font, fű)
FÉRFI EGYES, 2. FORDULÓ
Zemlja (szlovén)–Dimitrov (bolgár, 29.) 3:6, 7:6, 3:6, 6:4, 11:9
NŐI EGYES, 2. FORDULÓ
Robson (brit)–Duque Marino (kolumbiai) 6:4, 6:1
Legfrissebb hírek

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.24. 15:29

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Serena Williams egyesben is visszatér, indul Wimbledonban
Tenisz
2026.06.21. 21:18

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01
Ezek is érdekelhetik




