Wimbledon: Federer szerint a kiesésében egy jó dolog van - pihenhet

Vágólapra másolva!
2010.06.30. 18:34
Letörten nyilatkozott a Tomás Berdych elleni négyjátszmás, negyeddöntőbeli vereség után Roger Federer. A címvédő, wimbledoni első kiemelt svájci elmondta: láb- és hátfájdalmai voltak.

„Kisebb sérülésekkel küszködöm, a lábam és a hátam is fáj, így nem tudok teljesen úgy játszani, ahogy szeretnék. A fájdalom zavar a koncentrációban, nem tudok minden pontra megfelelően összpontosítani. Ilyen körülmények között azt hiszem, nem volt nagyon rossz ez a meccsem, de már két-három fordulója nem éreztem jól magam a pályán. Egy jó dolog van a kiesésemben: végre pihenhetek egy kicsit" – mondta.

„A negyeddöntős vereség nem olyasmi, amihez hozzá vagyok szokva, az elmúlt hat évben nem sokszor történt meg velem ez. A játékommal és a testemmel is gondok voltak. Nagyon várom már a pihenőt. Hogy nézem-e a döntőt? Nem hiszem, szabadságon leszek" – tette hozzá.

Legfrissebb hírek

Babos Tímea: Érzem, tudom, hogy párosban még mindig nagyon jó játékos vagyok

Tenisz
7 órája

Udvardy Panna negyeddöntős Caliban

Tenisz
Tegnap, 9:00

Hetvenöt éve hunyt el a svédek mai napig nagy becsben tartott uralkodója, az 1912-es olimpia fővédnöke

Népsport
Tegnap, 7:07

Gálfi párosban is búcsúzott a hongkongi tornától

Tenisz
2025.10.29. 12:57

Marozsán tudja, miben kell fejlődnie a jövőben

Tenisz
2025.10.28. 16:25

Marozsán Fábiánnak nem tartott sokáig a párizsi torna

Tenisz
2025.10.27. 15:57

Marozsán és Bondár is előrébb lépett a tenisz-világranglistán

Tenisz
2025.10.27. 09:49

Bondár sikerrel vette az első fordulót a csiucsiangi tornán

Tenisz
2025.10.27. 09:13
Ezek is érdekelhetik