Da María kezet foghat Flacaóval: újabb manchesteri mezbaki
A Manchester United meznyomói nem a legjobb szezonjukat futják: a 2014–2015-ös idényben már a második nyári érkező nevét sikerült elírni egy szurkolónak eladott mezen.
Szeptemberben a nyári transzferhajrá utolsó óráiban vásárolt csatár, Radamel Falcao vörös felsőjére írtak egy eddig ismeretlen nevet, a kolumbiai támadó ezzel egy elit körhöz csatlakozott, Andesronhoz, Beckamhez és társaikhoz. Radamel Falcao vörös felsőjére írtak egy eddig ismeretlen nevet, a kolumbiai támadó ezzel egy elit körhöz csatlakozott, Andesronhoz, Beckamhez és társaikhoz.

Október hónap szerencsés választottja pedig a brit rekordigazolás, Ángel Di María lett. Pontosabban az a drukker, aki átvehette a DA MARIA névvel ellátott szerelést.

Legfrissebb hírek

A Manchester United is büszke az argentin győzelemre
Foci vb 2026
2026.06.17. 09:48

Itt vannak a G-csoport meccseinek mezei
Foci vb 2026
2026.06.15. 17:43

Módosítani kellett a haiti válogatott mezén
Foci vb 2026
2026.06.10. 19:35
Ezek is érdekelhetik



