Pszichológus kellene az Arsenalhoz

2011.03.14. 20:29
Néhány hete még azt sem tartották lehetetlennek, hogy négy fronton is győzedelmeskednek, ma pedig azt kérdezik a szurkolók, „hol az az egy?". Az ágyúsok kiestek az FA-kupából, kikaptak Barcelonában, ezzel búcsúztak a Bl-től, valamint elvesztették a Ligakupa döntőjét.

A franciák egykori világbajnoka, Emmanuel Petit úgy gondolja, hogy a csapat összeomlott a várakozások súlya alatt.

„Olyan, mintha elátkozták volna a klubot. Úgy tűnik, az Arsenal kulcsjátékosai összeomlottak"

Petit Fabregasról is megosztotta a gondolatait.

„Az az ember érzése, hogy érdemes lenne egy pszichológusnak elbeszélgetnie Fabregasszal. Jelenlegi teljesítménye elmarad az ő szintjétől. Úgy látszik, nyomasztotta, hogy a Barcelona ellen kellett játszania."

Ennek ellenére a bajnokság megnyerése korántsem tűnik lehetetlennek, de a sorsdöntő meccseken ott már nem hibázhatnak.

Legfrissebb hírek

Szabó Vilmos: Nem számítottunk ekkora sikerre a BL-döntő kapcsán

Bajnokok Ligája
2026.06.01. 12:04

Budapesti BL-döntő: rekordot döntött a magyar légiközlekedés

Bajnokok Ligája
2026.06.01. 08:26

A PSG-t öt, az Arsenalt három játékos képviseli a BL-idény álomcsapatában

Bajnokok Ligája
2026.05.31. 18:34

Nem volt idő keseregni: az Arsenal megünnepelte Londonban a PL-címét – videók

Angol labdarúgás
2026.05.31. 17:04

„Joker” sem hagyhatta ki a budapesti BL-döntőt

Bajnokok Ligája
2026.05.31. 13:05

BL-döntő: az ünneplés helyett Gabrielt vigasztaló Marquinhos elárulta, mit mondott honfitársának

Bajnokok Ligája
2026.05.31. 12:08

Legszebb öröm a káröröm? Élvezik az Arsenal BL-döntős vereségét a riválisok

Bajnokok Ligája
2026.05.31. 11:45

Bajtársiasságból jeles: Marquinhos ünneplés helyett Gabrielt vigasztalta

Bajnokok Ligája
2026.05.31. 11:29
Ezek is érdekelhetik