Barcelona: nem műtik meg a sérült Ansu Fatit

Vágólapra másolva!
2022.01.25. 15:39
null
Nem műtik meg Ansu Fatit (Fotó: AFP)
Az FC Barcelona labdarúgócsapata a hivatalos oldalán tudatta, hogy 19 éves tehetségét, Ansu Fatit nem műtik meg, miután proximalis ínsérülést szenvedett a bal combhajlító izmában. Az AS szerint a támadó előzetesen 48 órás gondolkodási időt kért a klubtól, majd az orvosokkal egyeztetve inkább a konzervatív kezelés mellett tette le a voksát.

 

Ansu Fati az Athletic Bilbaótól elszenvedett vereség alkalmával szenvedett sérülést, könnyek között hagyta el a pályát a 96. percben.

Múlt hét pénteken a gránátvörös-kékek a hivatalos oldalukon számoltak be róla, hogy a játékos proximalis ínsérülést szenvedett a bal combhajlító izmában.

Kedden kiderült, Fati az orvosokkal egyeztetve úgy döntött, térdműtéte után nem fekszik ismét kés alá, inkább a konzervatív kezelést választotta.

Visszatérése a gyógyulás gyorsaságától függ a Barca szerint, a nemzetközi sajtóban azonban két-három hónapos kihagyással kalkulálnak.

A 4-szeres spanyol válogatott támadó pályafutását alaposan megnehezítik a különböző sérülések. Tavaly szeptemberben csaknem egyéves kihagyás után térhetett vissza a futballpályára, azonban október végén ismét megsérült. Novemberben szintén problémái voltak, éppen a bal combjával akadtak gondok.

A játékos mindössze 10 tétmérkőzésen szerepelt a jelenlegi kiírásban, ezeken 5 gólig és 1 gólpasszig jutott.

Legfrissebb hírek

Jókor jött a Getafe piros lapja, a Villarreal szép gólokkal hozta a kötelezőt

Spanyol labdarúgás
2 órája

A kapusok voltak a főszereplők, nem bírt egymással az Oviedo és a Mallorca

Spanyol labdarúgás
19 órája

Pécsi egyetemi együttműködés a Barcelonával

Egyéb csapat
Tegnap, 17:39

Új szerződést ír alá a Barcelona kulcsembere – hivatalos

Spanyol labdarúgás
Tegnap, 15:49

Real Madrid: megint hosszabb időre kidőlt Trent Alexander-Arnold

Spanyol labdarúgás
2025.12.04. 14:07

A Barca legyőzte a PSG-t a férfi kézi BL rangadóján

Kézilabda
2025.12.03. 23:23

Mbappé-show a bilbaói katlanban, megszakadt a Real Madrid rossz sorozata

Spanyol labdarúgás
2025.12.03. 20:55

La Liga: szektorbezárással büntették a Sevillát a derbin történtek miatt

Spanyol labdarúgás
2025.12.03. 14:47
Ezek is érdekelhetik