Barcelona: lehet, hogy véget ért a francia védő bajnoksága

2020.07.03. 17:12
null
Samuel Umtiti megint megsérült (Fotó: AFP, archív)
Térdsérülés miatt biztosan nem játszhat a Villarreal elleni vasárnapi spanyol bajnoki mérkőzésen Samuel Umtiti, az FC Barcelona labdarúgócsapatának francia válogatott középhátvédje – derül ki a katalán klub hivatalos honlapján megjelent közleményből.

 

A 26 éves védő nem először bajlódik a bal térdével, az idény korábbi szakaszában is voltak már vele problémái, az előző évadban pedig több hónapot kellett kihagynia térdsérülés miatt.

A Barcelona jelentése arra nem tér ki, hogy Umtiti mikor térhet vissza a pályára, az AS spanyol sportnapilap azonban úgy tudja, a világbajnok védőre legalább öthetes kihagyás vár – ebben az esetben a La Liga jelenlegi kiírásában már nem játszhatna.

Umtiti a mostani szezonban eddig 18 tétmeccsen lépett pályára, a bajnokságban 13 találkozón kapott szerepet.

A francia labdarúgó Instagram-sztorijában péntek este az alábbi bejegyzést tette közzé: „Bárcsak visszamehetnék a múltba. Nem azért, hogy megváltoztassam a dolgokat, hanem hogy újból megéljem azt az időt, amikor boldog voltam, és erről nem tudtam.”


Legfrissebb hírek

Megszületett a megegyezés a Real Madrid és Bernardo Silva között – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
23 órája

„Habemus Papam” – José Bordalás marad a Getafe edzője

Spanyol labdarúgás
2026.06.10. 21:53

A Barcelona nem vásárolja meg Rashford játékjogát – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
2026.06.10. 20:20

Már nem Arbeloa a Real Madrid vezetőedzője – hivatalos

Spanyol labdarúgás
2026.06.09. 20:10

La Liga: tarolt a Barcelona, Yamal és Flick az idény legjobbjai

Spanyol labdarúgás
2026.06.05. 17:34

Real Madrid: méregdrága igazolással kampányol Pérez

Spanyol labdarúgás
2026.06.05. 10:26

A Barcelona bejelentette az angol vb-kerettag szerződtetését

Spanyol labdarúgás
2026.05.29. 21:32

Anthony Gordon közel 70 millió fontért igazolhat Barcelonába – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
2026.05.28. 10:00
Ezek is érdekelhetik