Felépült Courtois, már az Arsenal ellen is játszhat – sajtóhír

Sári RolandSári Roland
Vágólapra másolva!
2025.04.07. 12:01
Courtois pályára lépne az Arsenal ellen (Fotó: Getty Images)
Spanyol sajtóhírek arról számoltak be, hogy biztosan Thibaut Courtois védi majd a Real Madrid kapuját az Arsenal elleni Bajnokok Ligája-negyeddöntőben.

A spanyol Cope portál hozta le, hogy a belga kapus felépült a sérüléséből és minden bizonnyal kedden az Arsenal ellen már pályára is lép a Real Madrid színeiben. 

A madridi gárda már vasárnap osztott meg olyan képeket a közösségi oldalain, amelyeken Thibaut Courtois már aktívan részt vett a csapat edzésén, most azonban úgy tűnik, hogy élesben is láthatjuk majd védeni. A spanyol hírek szerint ugyanis felépült a sérüléséből és ugyan még nem százszázalékos az állapota, de mindenképp kapuba szeretne állni a londoniak ellen, mivel a Madrid másik kapusa, Andrij Lunyin szintén sérült, így kevés opciója maradt a csapatnak.  

Courtois az utóbbi időkben rengeteg egészségügyi problémával szenvedett, legutóbb a belga válogatottnál eltöltött ideje alatt szedett össze egy izomsérülést, aminek következtében már több meccset is kihagyott, most azonban minden erejével a mihamarabbi visszatérésre fókuszál. 

BAJNOKOK LIGÁJA
NEGYEDDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
21.00: Arsenal (angol)–Real Madrid (spanyol) – élőben az NSO-n!

 

Legfrissebb hírek

Meglepetés Oviedóban, 14 nyeretlen meccs után győzött az asztúriai gárda

Spanyol labdarúgás
33 perce

Megint a Ludogorec – az Európa-liga rájátszásában jönnek a bolgárok; A BL-gála után valóságteszt vár a Liverpoolra

E-újság
17 órája

Védelmi rövidzárlat döntött, fontos pontokat bukott odahaza az Espanyol

Spanyol labdarúgás
18 órája

A Barcelona szerződést hosszabbított Fermín Lópezzel – hivatalos

Spanyol labdarúgás
23 órája

BL-sorsolás: ismét összecsap egymással a Benfica és a Real Madrid!

Bajnokok Ligája
Tegnap, 12:28

Két világ között: miért más a Liverpool Európában, mint Angliában?

Bajnokok Ligája
Tegnap, 9:27

Trubin már az ötödik kapus, aki gólt szerzett a BL-ben, mutatjuk a többit

Bajnokok Ligája
2026.01.29. 19:32

Szoboszlait ismét méltatták, Slot a kapott gól nélküli meccsnek örült

Bajnokok Ligája
2026.01.29. 14:34
Ezek is érdekelhetik