La Liga: négy meccsen hat gól – Benzema lett a hónap legjobbja

CS. M.CS. M.
2021.10.08. 19:11
null
Karim Benzema lett szeptember legjobbja a La Ligában (Fotó: AFP)
Először osztották ki ebben az idényben a hónap legjobb játékosának járó elismerést a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (La Liga). A díjat a Real Madrid csatára, Karim Benzema nyerte meg, aki négy meccsen 6 gólig és 4 gólpasszig jutott.

 

A 33 éves Karim Benzema nyolc fordulót követően már 9 gólnál jár a La Liga 2021–2022-es kiírásában, amivel vezeti a góllövőlistát. Szeptemberben összejött neki négy meccsen 6 gól és 4 gólpassz, így nem csoda, hogy ő kapta a hónap legjobb játékosa díjat.

A francia klasszis a FIFA 22-ben is kapott emiatt egy lapot, amely 91-es összértékeléssel büszkélkedhet.

 

Legfrissebb hírek

Dani Ceballos távozik a Real Madridtól – hivatalos

Spanyol labdarúgás
22 órája

A Como 60 milliót fizet Nico Pazért, de a Real Madrid nem mond le a támadóról – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
Tegnap, 18:21

A Real Madrid vinné Schlotterbecket, de bekavart az ügybe a játékos vb-n összeszedett sérülése

Spanyol labdarúgás
2026.06.23. 18:26

„Valóra akarom váltani az álmom” – Álvarez menne a Barcába, az Atlético viszont megtiltja neki

Spanyol labdarúgás
2026.06.23. 01:39

A Real Madrid szerződést hosszabbított Rüdigerrel

Spanyol labdarúgás
2026.06.16. 12:40

Benzema vb-történeti lövésétől Kiss László rekordjáig – vb-videók

Minden más foci
2026.06.15. 15:12

A Portótól gyorsan menesztették, most az Elche vezetőedzője lett

Spanyol labdarúgás
2026.06.13. 15:28

Megszületett a megegyezés a Real Madrid és Bernardo Silva között – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
2026.06.11. 21:05
Ezek is érdekelhetik