Kép: az Atlético-szurkolók üzentek Griezmann-nak

Griezmann visszatért a Wanda Metropolitanóba, a szurkolók üzentek is neki (Fotó: AFP)
A mérkőzés alapvető rangján kívül azért is érdekes volt a vasárnap esti Atlético Madrid–Barcelona (0–1) mérkőzés, mert Antoine Griezmann először tért vissza a Wanda Metropolitanóba, mióta a katalánokhoz igazolt. A madridi szurkolók üzentek is a franciának.
„Nevet akartál magadnak, de közben elfelejtettél embernek maradni” – üzenték Griezmann-nak a „matracosok” szurkolói.
Mint ismert, az Atléti korábbi közönségkedvence először 2018-ban került közel a katalánokhoz. Akkor a maradás mellett döntött, viszont 2019 nyarán már átigazolt a Barcelonához.
SPANYOL LA LIGA
15. FORDULÓ
Atlético Madrid–Barcelona 0–1 (Messi 86.)
ONLIVE KÖZVETÍTÉS, ÉRDEKESSÉGEK, STATISZTIKÁK ITT!
Legfrissebb hírek

As: nem kezdték jól a vb-t a Barcelona-játékosok
Foci vb 2026
2026.06.19. 19:27

A Real Madrid szerződést hosszabbított Rüdigerrel
Spanyol labdarúgás
2026.06.16. 12:40

Negyedik lett a Veszprém az ifi kézilabda BL-ben
Kézilabda
2026.06.14. 11:42
Ezek is érdekelhetik





