La Liga: szerződést hosszabbított a Bilbao vezetőedzője

MTI MTIMTI MTI
2019.04.04. 12:45
Egy évvel, 2020 júniusáig meghosszabbították Gaizka Garitano vezetőedző szerződését az Athletic Bilbao labdarúgócsapatánál.

A vezetőség az együttműködés megnyújtásával ismerte el a 43 esztendős tréner munkáját, azt, hogy a kiesőjelöltből olyan gárdát faragott, melynek esélye van az első négy közé kerülésre a spanyol bajnokságban.

Garitano december elején váltotta az argentin Eduardo Berizzót, akinek az irányításával a baszk csapat 14 forduló alatt mindössze 11 pontot szerzett és ennek eredményeként a 18. helyen állt.

A Bilbao 30 mérkőzés után jelenleg nyolcadik, négy ponttal lemaradva a negyedik helyezett Getafétől. A La Liga első négy együttese automatikusan Bajnokok Ligája-induló.

A Real Madrid és Barcelona mellett az Athletic Bilbao a spanyol élvonal harmadik klubja, amely még soha nem esett ki az első osztályból.

Legfrissebb hírek

Dani Ceballos távozik a Real Madridtól – hivatalos

Spanyol labdarúgás
1 órája

A Como 60 milliót fizet Nico Pazért, de a Real Madrid nem mond le a támadóról – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
4 órája

A Real Madrid vinné Schlotterbecket, de bekavart az ügybe a játékos vb-n összeszedett sérülése

Spanyol labdarúgás
2026.06.23. 18:26

„Valóra akarom váltani az álmom” – Álvarez menne a Barcába, az Atlético viszont megtiltja neki

Spanyol labdarúgás
2026.06.23. 01:39

A Real Madrid szerződést hosszabbított Rüdigerrel

Spanyol labdarúgás
2026.06.16. 12:40

A Portótól gyorsan menesztették, most az Elche vezetőedzője lett

Spanyol labdarúgás
2026.06.13. 15:28

Megszületett a megegyezés a Real Madrid és Bernardo Silva között – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
2026.06.11. 21:05

„Habemus Papam” – José Bordalás marad a Getafe edzője

Spanyol labdarúgás
2026.06.10. 21:53
Ezek is érdekelhetik