Videó: Moyest kiállították, majd a lelátón csipszezett
David Moyest, a Real Sociedad labdarúgócsapatának vezetőedzőjét elküldték a padtól a Villarreal elleni spanyol Király-kupa-nyolcaddöntőn. A skót mester azonnal felment a lelátóra, ahol csipsszel is megkínálták. Csapatának végül nem sikerült jól a találkozó, 2–2-es döntetlent játszott a „sárga tengeralattjáróval", így 2–3-as összesítéssel elbúcsúzott a sorozattól.
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28
Ezek is érdekelhetik







