Barca: Ter Stegen menne, a Liverpool várja - sajtóhír

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2015.01.09. 12:39
Marc-André ter Stegen a kevés játéklehetőség miatt már a téli átigazolási időszakban elhagyhatja a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő FC Barcelonát. 

A Daily Star információi szerint az idén csak kupameccseken szerephez jutó kapust szívesen tudná soraiban a Liverpool: az angol klubnál a gyenge idényt futó Simon Mignolet alternatívájaként tekintenek a 22 éves játékosra.

Ter Stegen kapcsán már korábban is hallani lehetett angliai kérőkről: a Manchester United és az Arsenal is érdeklődött iránta, ám a United tegnap bejelentette Víctor Valdés átigazolását, míg a londoni együttes a hírek szerint a Chelsea-nél mellőzött Petr Cech megszerzésére törekszik.

Vetélytársak híján a Liverpool esélyes lehet a német kapuvédő megszerzésére, a Barcelona viszont aligha engedi el könnyen. A FIFA két átigazolási időszakból zárta ki a kisebb gödörben lévő katalán együttest, amely így nem tudná megfelelően pótolni Ter Stegent, aki a Borussia Mönchengladbachtól érkezett csaknem 10 millió fontért.

 

 

Legfrissebb hírek

A Manchester Unitedba igazol a Chelsea brazil középpályása – sajtóhír

Angol labdarúgás
Tegnap, 15:05

A Bayern München bejelentette Nathaniel Brown szerződtetését

Német labdarúgás
2026.07.03. 14:29

Elliot Anderson brit átigazolási csúcsért a Manchester Cityhez szerződött

Angol labdarúgás
2026.07.02. 15:51

Visszavonult a kétszeres Eb-győztes Santi Cazorla

Spanyol labdarúgás
2026.07.02. 15:41

Az FC Barcelona végleg átengedte Ansu Fatit a Monacónak

Francia labdarúgás
2026.07.01. 10:10

Dani Ceballos távozik a Real Madridtól – hivatalos

Spanyol labdarúgás
2026.06.26. 20:35

Az Arsenal végleg megszerezte az ecuadori kulcsembert

Angol labdarúgás
2026.06.25. 15:34

„Valóra akarom váltani az álmom” – Álvarez menne a Barcába, az Atlético viszont megtiltja neki

Spanyol labdarúgás
2026.06.23. 01:39
Ezek is érdekelhetik