A spanyol Király-kupa negyeddöntőjének visszavágóján a Real Madrid ismét legyőzte 1–0-ra az Espanyolt, így 2–0-s összesítéssel búcsúztatta barcelonai ellenfelét. A blancók Jesé találatával nyertek, Cristiano Ronaldo több helyzetet kihagyott, az ő jó játéka nélkül pedig kifejezetten unalmasra sikerült a második félidő.
Legfrissebb hírek

CR7 negatív csúcsot döntött a Kongói DK ellen
Foci vb 2026
2026.06.17. 21:45
Ezek is érdekelhetik





