Női röplabda Extraliga: Pintér Andrea visszatér Nyíregyházára

2024.05.21. 17:26
A magyar válogatott Pintér Andrea a következő idényre visszatér a női röplabda Extraligában érdekelt Fatum Nyíregyházába.

 

A 30. életévét júliusban betöltő, jászberényi nevelésű center 2019 és 2022 között már volt a nyírségiek játékosa, az elmúlt két idényben pedig a Békéscsabát erősítette.

„Örülök, hogy újra Nyíregyházán játszhatok. Remélem, a szurkolók támogatásával szép eredményeket fogunk elérni az elkövetkező szezonokban” – mondta az együttes közösségi oldalán Pintér.

A 42-szeres magyar válogatott center a Fatummal bajnok és kupagyőztes volt, míg a BRSE-vel a Közép-európai Ligában arany-, a bajnokságban ezüst- és bronzérmet, a Magyar Kupában pedig két ezüstöt nyert.

A nyíregyháziak – akik az előző idényben a Magyar Kupában negyedikek, az Extraligában hatodikak lettek – korábban a lengyel feladó, Paulina Zaborowska érkezését is bejelentették.

 

Legfrissebb hírek

Női röplabda Európa-liga: horvát győzelem az észtek ellen Kecskeméten

Röplabda
2026.06.13. 18:18

Győzelemmel kezdte női röplabda-válogatottunk az Európa-ligát

Röplabda
2026.06.05. 23:58

Női röplabda Extraliga: olasz vezetőedző a Szent Benedek RA csapatánál

Röplabda
2026.06.02. 14:38

A nők nyertek, a férfiak döntő szettben kaptak ki a MEVZA-torna rajtján

Röplabda
2026.05.20. 18:50

Kiss Gréta: jó, hogy itt vannak a fiatalok, együtt küzdünk a világbajnoki álomért

Röplabda
2026.05.14. 10:03

A kemény munka mellett a jó közeg kialakítása is cél a magyar női röplabda-válogatottnál

Röplabda
2026.05.13. 18:41

Egyelőre a kupaezüst a legnagyobb sikerük – Pampuch Csaba és Gréta

Képes Sport
2026.05.13. 14:23

Női röplabda: olasz vezetőedzővel folytatja a bajnok Vasas Óbuda

Röplabda
2026.05.01. 10:16
Ezek is érdekelhetik