Női röpi Extraliga: az Újpest lett az ötödik

2024.04.22. 21:09
Fotó: Facebook/UTE Röplabda Szakosztály
Az Újpest végzett az ötödik helyen a női röplabda Extraligában, mivel a Nyíregyháza elleni helyosztó negyedik, hétfői mérkőzésén 3:0-ra nyert, lezárva ezzel a párharcot.

A fővárosiaktól, akik a harmadik szettet 19–24-ről fordították meg, a kubai James Whitney 16 ponttal bizonyult csapata legjobbjának.

Az UTE, amely a rájátszásban hazai pályán veretlen maradt, sikerével jogot szerzett, hogy induljon a harmadik számú európai kupasorozat, a Challenge Kupa következő idényében.

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA
AZ 5. HELYÉRT, 4. MÉRKŐZÉS
Újpesti TE–Fatum-Nyíregyháza 3:0 (22, 21, 24)
A párharcot 3–1-re az Újpest nyerte.

Legfrissebb hírek

Gyertyagyújtással emlékeznek Németh Zsanettre

Birkózás
11 órája

Női röplabda Extraliga: felhagy az élsporttal Szerencsés-Miklai Zsanett

Röplabda
2026.06.16. 16:33

Öttusa: aranyak és arányok az UTE utánpótlásában

Utánpótlássport
2026.06.09. 18:09

Női röplabda Extraliga: távozott posztjáról a Szent Benedek RA horvát trénere

Röplabda
2026.06.01. 11:46

Hat- és nyolccsapatos röplabdaélvonal, kötelező feljutás a másodosztályból

Röplabda
2026.05.18. 21:47

Egyelőre a kupaezüst a legnagyobb sikerük – Pampuch Csaba és Gréta

Képes Sport
2026.05.13. 14:23

Női röplabda: a Veszprém nagy csatában megnyerte az NB I-et, és élvonalbeli indulási jogot szerzett

Röplabda
2026.05.09. 18:21

Női röplabda Extraliga: az összes légiós, közte a bajnokság pontkirálynője is távozik Nyíregyházáról

Röplabda
2026.04.30. 16:07
Ezek is érdekelhetik