Az eddigi vezetőedző Kormos Mihály helyett a továbbiakban a román Bogdan Paul irányítja a bajnoki és Közép-európai Liga-címvédő Swietelsky-Békéscsabai RSE női röplabdacsapatát.
A klub pénteki közleménye szerint a legutóbb a Temesvárnál dolgozó szakember karácsony és Újév között csatlakozott a szakmai stábhoz, és hamar megtalálta a közös hangot a csapattal.
„Minden körülményt megvizsgálva és figyelembe véve az a döntés született, hogy Bogdan Paul veszi át a vezetőedzői feladatokat, míg a klub Kormos Mihályra továbbra is szakmai igazgatóként számít” – írta közösségi oldalán a BRSE.
A négy sorozatban induló együttes az Extraligában jelenleg a második, a Közép-európai Liga alapszakaszában a negyedik helyen áll, a Magyar Kupában a Vasassal elődöntőzik, míg a CEV-kupa nyolcaddöntőjének első, idegenbeli mérkőzésén 3:2-re győzött a svájci Pfeffingen otthonában.
Legfrissebb hírek

Férfi kosárlabda: horvát vezetőedző az Atomerőműnél
Kosárlabda
2026.06.24. 15:48

Férfi kézi: Filip Jícha tizenhat év után távozik Kielből
Kézilabda
2026.06.23. 11:51

Menesztették Gulácsiék vezetőedzőjét – hivatalos
Német labdarúgás
2026.06.17. 18:32

Távozik a Veszprém futsalcsapatának vezetőedzője
Labdarúgó NB I
2026.06.13. 15:14

Edzőt váltott a Torino és a Sassuolo – hivatalos
Olasz labdarúgás
2026.06.12. 16:14
Ezek is érdekelhetik


