Női röpi NB I: a Vasas nyert otthon a Kaposvár ellen

MTI MTIMTI MTI
2017.11.06. 22:12
A Vasas 3:1-re legyőzte a vendég Kaposvárt a női röplabda NB I hétfői mérkőzésén.

RÖPLABDA
Női NB I
B-CSOPORT
Vasas Óbuda–1. MCM Diamant Kaposvári Egyetem 3:1 (21, 21, –18, 22)

Folyondár u.,
300 néző. V.: Mezőffy, Soltész.
Vasas: Vietti 5, Török 10, Bodovics 8, Simic 19, Kostelanská 14, Haneline 12. Csere: Kiss G., Juhár (liberók), Mihály D. Vezetőedző: Jókay Zoltán.
Kaposvár: Lutter L., Iricanin 17, Sitkey 9, Háfra 7, Araujo 1, Leidgeb 10. Csere: Csitári (liberó), Horváth A. 9, Fábián 2, Kanizsai 9, Szivós, Harmath. Vezetőedző: Zarka Péter.
Az eredmény alakulása. I. játszma: 5:8, 16:14, 21:18. II. játszma: 8:5, 16:8, 21:16. III. játszma: 5:8, 11:16, 15:21. IV. játszma: 7:8, 11:16, 21:19.RÖPLABDA
Női NB I
B-CSOPORT

Jókay Zoltán:
– Nem vagyok túlságosan elégedett. A második játszma rengeteg nyitásrontása megbosszulta magát, mert egyfelől azt nem nyertük meg simán, másfelől rá is ment a harmadik szett. Sok munka vár még ránk.
Zarka Péter: – Gratulálok a Vasasnak a győzelemhez, és dicséret illeti a mi csapatunkat is, hiszen a lányok a végsőkig küzdöttek ezen a mérkőzésen. Nálunk sok az új játékos, akit be kell építenünk. Tavaszra várom a csúcsformát, ahhoz még sok ilyen meccset kell lejátszanunk.