Női röplabda NB I: a Jászberény és az MTK is idegenben győzött
A Jászberény és az MTK is idegenben győzött a női röplabda NB I alapszakaszának pénteki játéknapján: előbbi a TFSE, utóbbi a Nyíregyháza otthonában nyert három játszmában.
RÖPLABDA, NŐI NB I
TFSE–Jászberényi RK 0:3 (-22, -12, -18)
Fatum-Nyíregyháza–MTK-Budapest 0:3 (-24, -25, -20)RÖPLABDA, NŐI NB I
TFSE–Jászberényi RK 0:3 (-22, -12, -18)
Fatum-Nyíregyháza–MTK-Budapest 0:3 (-24, -25, -20)
Legfrissebb hírek

Női futsal NB I: megnyerte a bajnokságot a DEAC
Labdarúgó NB I
2026.06.06. 18:49

Női futsal NB I: a TFSE elnapolta a bajnokavatást
Labdarúgó NB I
2026.05.30. 18:35

Női kosárlabda NB I: Laczka Miklós a TFSE új vezetőedzője
Kosárlabda
2026.05.29. 15:34

Női futsal MK: először lett kupagyőztes a TFSE
Minden más foci
2026.05.03. 14:26
Ezek is érdekelhetik




