Női röplabda NB I: a Jászberény és az MTK is idegenben győzött

MTI MTIMTI MTI
2016.02.26. 21:05
A Jászberény és az MTK is idegenben győzött a női röplabda NB I alapszakaszának pénteki játéknapján: előbbi a TFSE, utóbbi a Nyíregyháza otthonában nyert három játszmában.

RÖPLABDA, NŐI NB I
TFSE–Jászberényi RK 0:3 (-22, -12, -18)
Fatum-Nyíregyháza–MTK-Budapest 0:3 (-24, -25, -20)RÖPLABDA, NŐI NB I
TFSE–Jászberényi RK 0:3 (-22, -12, -18)
Fatum-Nyíregyháza–MTK-Budapest 0:3 (-24, -25, -20)

 

Legfrissebb hírek

Női futsal NB I: megnyerte a bajnokságot a DEAC

Labdarúgó NB I
2026.06.06. 18:49

Női futsal NB I: a TFSE elnapolta a bajnokavatást

Labdarúgó NB I
2026.05.30. 18:35

Női kosárlabda NB I: Laczka Miklós a TFSE új vezetőedzője

Kosárlabda
2026.05.29. 15:34

Kovácsréti Márk: Amikor elhagyta a lábam a labda, éreztem, hogy ebből gól lesz

Labdarúgó NB I
2026.05.19. 15:03

Röpi: a második vonalból az első élére jutott a TFSE U20-as csapata

Utánpótlássport
2026.05.15. 14:24

Női röplabda: a Veszprém nagy csatában megnyerte az NB I-et, és élvonalbeli indulási jogot szerzett

Röplabda
2026.05.09. 18:21

A Sopron szerezte meg a bronzérmet a női kosárlabda NB I-ben

Kosárlabda
2026.05.06. 19:56

Női futsal MK: először lett kupagyőztes a TFSE

Minden más foci
2026.05.03. 14:26
Ezek is érdekelhetik