Rio 2016: Ez a csapat már képes olimpiát nyerni – Benedek
Remek kezdése ellenére 13–13-as döntetlent játszott a magyar férfi vízilabda-válogatott Szerbiával a torna nyitó mérkőzésén és első nagy rangadóján. A találkozót követően Benedek Tibor szövetségi kapitány értékelt az M4 Sportnak.
„Tegyük el magunknak a csalódottságot, nagyon büszke voltam arra, ahogy elkezdtünk játszani. Ez már az a csapat, amelyik olimpiát tud nyerni. Hosszú az út, és nehéz mérkőzéseink lesznek például Ausztráliával és Görögországgal, amelyek ellen ugyanezt a harcosságot kell fenntartanunk és eljutni oda, hogy az első igazán fontos mérkőzésen, a negyeddöntőben is jól teljesítsünk, a kritikus pontokon még határozottabbak legyünk. Ez az olimpia, mindenki nyerni akar, taktikázni nem lehet, de úgy érzem, van még tartalék a csapatban” – értékelt Benedek Tibor szövetségi kapitány az M4 Sport mikrofonja előtt.Benedek Tibor szövetségi kapitány az M4 Sport mikrofonja előtt.
Legfrissebb hírek

A NOB 2029-ben döntene a 2036-os játékok helyszínéről
Egyéb egyéni
2026.06.22. 18:03

Köln megerősítette olimpiarendezési tervét
Egyéb egyéni
2026.06.20. 17:09

Népsport: hol volt még Budapest és a szuezi válság?
Népsport
2026.06.17. 14:23
Ezek is érdekelhetik





