
Pigniczki Fanni (Fotó: Koncz Márton, archív)
A párizsi olimpiára készülő Pigniczki Fanni labdával és szalaggal is döntőbe jutott a kolozsvári World Challenge Cup elnevezésű ritmikus gimnasztika viadalon.
A hazai szövetség szombati beszámolója szerint az MTK vb-bronzérmes, Eb-ezüstérmes sportolója az első selejtezős napon labdával és karikával mutatta be gyakorlatát, majd szombaton a szalag és a buzogány következett.
A párizsi játékok előtti utolsó megméretésén résztvevő Pigniczki labdával 33.050, míg szalaggal 31.700 pontot ért el, ezzel mindkét szeren bejutott a vasárnapi fináléba, valamint az egyéni összetett verseny 10. helyén zárt.
A másik magyar versenyző, Wiesner Hanna 22. lett.
Legfrissebb hírek

Rg-vk: két negyedik helyezés Pekingben
Torna
2026.06.21. 16:26

Hétvégén rendezik az első Keleti Ágnes-emlékversenyt
Torna
2026.06.10. 12:56
Ezek is érdekelhetik






