Serie B: Adorján gólt lőtt, Tamás először lépett pályára

2016.09.20. 22:32
Adorján Krisztián gólt szerzett kedd este a Novara labdarúgócsapatában, amely hazai pályán 2–2-es döntetlent játszott a Latinával az olasz másodosztályú bajnokság 5. fordulójában.

Adorján Krisztián előbb gólpasszt adott, majd a 33. percben egy kipattanót gólra váltott, amivel a Novara 2–1-re vezetett, de a Latina négy perccel később másodszor is egyenlített, és ezután már nem változott az eredmény. Adorjánt a 70. percben lecserélték.

ADORJÁN KRISZTIÁN GÓLPASSZA

ADORJÁN KRISZTIÁN GÓLJA

Tamás Krisztián ebben az idényben először kapott lehetőséget a Speziában, végig pályán volt a Trapani elleni idegenbeli bajnokijukon – és kapott egy sárga lapot. A Trapani a 69. perctől emberelőnyben játszott, ám így sem tudta megszerezni a győzelmet, 0–0 lett a vége.