Serie A: Zlatan Ibrahimovic idén már nem lép pályára

MTI/H. D.MTI/H. D.
2020.12.18. 20:48
null
Zlatan Ibrahimovic idén már nem lép pályára (Fotó: AFP)
Zlatan Ibrahimovic ebben az évben már nem lép pályára a Milan színeiben az olasz labdarúgó-bajnokságban – írja az MTI.

 

Úgy volt, hogy a milánóiak 39 éves svéd csatára sérüléséből felépülve a Serie A hétközi fordulójában már bevethető lesz, de a szerdai, genovai mérkőzésen nem kapott lehetőséget. A pénteki edzés végén pedig – a Sky Sport Italia híre szerint – fájdalmat érzett a bal vádlijában, így eldőlt, hogy idén már nem számíthat rá Stefano Pioli vezetőedző.

Ibrahimovic november 22-én, a Napoli elleni rangadón dőlt ki: combizomsérülést szenvedett, és azóta nem állhatott csapata rendelkezésére, pedig hat bajnokiján szerzett tíz góljával jelentős részt vállalt a vörös-feketék korábbi remekléséből.

A bajnoki tabellán éllovas Milannak még két mérkőzése van ebben az évben: vasárnap a Sassuolóval, a szerdai évzárón pedig a Bajnokok Ligájában nyolcaddöntős Lazióval találkozik a Serie A-ban.

(MTI)

Legfrissebb hírek

Az első percben gólt szerzett, de csak ikszelt az Inter Firenzében

Olasz labdarúgás
4 órája

A Pisa kiütésével tett újabb lépést a BL-indulás felé a Como, sorozatban harmadszor nyert a Lazio

Olasz labdarúgás
7 órája

Két pontjába került a Juvénak a kihagyott tizenegyes; ötgólos meccset húzott be a Milan

Olasz labdarúgás
2026.03.21. 22:45

Serie A: folytatta győzelmi sorozatát a címvédő Napoli; Genovában nyert az Udinese

Olasz labdarúgás
2026.03.20. 22:45

Edzőváltást eredményezett a Cremonese nyeretlenségi sorozata

Olasz labdarúgás
2026.03.18. 16:24

A Cremonese otthonában aratott gólzáporos győzelmet a Fiorentina

Olasz labdarúgás
2026.03.16. 22:43

Serie A: Maldiniék legyőzték a Milant Rómában

Olasz labdarúgás
2026.03.15. 22:27

Serie A: a Roma vezetett, de a Como fordított, és megint nyert

Olasz labdarúgás
2026.03.15. 20:04
Ezek is érdekelhetik