Serie A: Milánóban képzeli el a jövőjét Asraf Hakimi

SZ. R.SZ. R.
2021.04.18. 15:49
null
Hakimi maradna (Fotó: Getty Images)
Az Internazionale marokkói futballistáját az elmúlt időszakban több klubbal is összeboronálták.

 

Az Inter az elmúlt időszakban pénzügyi gondokkal küzd, ezért úgy határozott a klub, hogy egy drágább játékos eladásával egyenlítené ki a tartozásokat. Így került szóba Asraf Hakimi távozása is, miután a madridi születésű labdarúgóért Angliából jelentkeztek érdeklődők. A 22 esztendős futballista azonban a La Repubblicának adott interjújában elmondta, hogy nagyon meggyőzte az Inter és a csapat projektje is fejlődőképes.

„Szeretem az új címert, hiszen a jövőt mutatja, amit közösen építhetünk fel. Remélem, hogy hosszú időre a klubnál maradhatok. Nagyon boldog vagyok.”

Asraf Hakimi 2020 szeptemberében igazolt az Interhez 40 millió euró ellenében. A mostani idényben eddig 29 bajnokin hat gólt és ugyanennyi gólpasszt jegyzett a bajnokságban, míg a Bajnokok Ligájában öt mérkőzésen egy találatban működött közre.

 


 

Legfrissebb hírek

Thuram vezérletével az Inter öt góllal küldte haza a Romát

Olasz labdarúgás
5 órája

Idegenben szerzett három pontot a Torino és a Bologna

Olasz labdarúgás
7 órája

Két piros lap, egy gól – nyert a Fiorentina Veronában

Olasz labdarúgás
2026.04.04. 22:10

Szendrei Ákos: A győzelem a legfontosabb

Labdarúgó NB I
2026.04.04. 11:07

La Liga: nyomott áron szerezheti meg Édersont az Atlético – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
2026.04.02. 17:05

A vb-szereplés elbukása után lemondott az olasz szövetség elnöke

Olasz labdarúgás
2026.04.02. 15:42

„Szégyen és tragédia” – Fabio Capello az olaszok vb-pótselejtezős kudarcáról

Olasz labdarúgás
2026.04.02. 09:48

Az olasz sportminiszter lemondásra szólította fel a szövetség elnökét a vb-pótselejtezős kudarc után

Olasz labdarúgás
2026.04.01. 15:38
Ezek is érdekelhetik