Serie A: nyolc játékosnál mutatták ki a koronavírust – sajtóhír

H. K.H. K.
2020.05.08. 08:21
null
Négy Sampdoria-játékos tesztje lett pozitív (Fotó: AFP)
Az elmúlt napokban összesen nyolc játékosról derült ki az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságból (Serie A), hogy megfertőződött a koronavírussal.

 

Mint ismert, a Serie A együttesei a héten kezdték el újból a közös felkészülést, előtte viszont az egészségügyi előírások szerint a játékosokat és a stábokat egyaránt alávetették koronavírustesztnek.

Szerdán a Torino tudatta, hogy egyik futballistájánakpozitív lett a tesztje,őt rögtön karanténba is helyezték, ám ha hinni lehet a híreszteléseknek, akkor több esetben is találtak megbetegedést– Andrew Dampf, az Associated Press munkatársa úgy tudja, hogy az eddigi ellenőrzések során összesen nyolc esetre derült fény, ám a Fiorentinánál ezen felül például három stábtag tesztje is pozitív lett.

Dampf azt írja, hogy a Sampdoriától négy, a Fiorentinánál három labdarúgónál mutatták ki a betegséget.

Legfrissebb hírek

Az Inter meghosszabbította Chivu szerződését – hivatalos

Olasz labdarúgás
2026.06.18. 20:57

Edzőt váltott a Torino és a Sassuolo – hivatalos

Olasz labdarúgás
2026.06.12. 16:14

A Ferencváros U17-es gólvágóját nagy múltú olasz klub teszteli – NS-infó

Labdarúgó NB I
2026.06.08. 09:50

Luka Modric a világbajnokság után visszavonul – sajtóhír

Olasz labdarúgás
2026.06.05. 10:00

Már nem Maurizio Sarri a Lazio edzője

Olasz labdarúgás
2026.05.27. 18:07

Allegri a Milan-kudarcról: Csalódott és dühös vagyok

Olasz labdarúgás
2026.05.25. 10:19

Dráma a San Siróban, kikapott és lemaradt a Bajnokok Ligájáról a Milan

Olasz labdarúgás
2026.05.24. 23:07

Balhé a Torino–Juventus meccs előtt, egyórás késéssel kezdődött a torinói derbi

Olasz labdarúgás
2026.05.24. 21:20
Ezek is érdekelhetik