Serie A: a Juventus egy góllal nyert a Fiorentina ellen

D. Á.D. Á.
2024.04.07. 22:44
Gatti góljával nyert a Juve (Fotó: Getty Images)
Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 31. fordulójában a Juventus 1–0-ra legyőzte a Fiorentinát.

A mérkőzés egyetlen gólja a 21. percben született: egy bal oldali szöglet után Bremer látványos fejese a jobb kapufán csattant, a kipattanó egyenesen Federico Gattihoz pattant, aki karrierje egyik legkönnyebb gólját szerezte két méterről.

A Juventus harmincegy forduló alatt 62 pontot gyűjtött, jelenleg a tabella harmadik helyét foglalja el. Ami a Fiorentinát illeti, már közel sem ilyen rózsás a helyzet, a firenzeiek csak a tizedik pozícióban állnak.

OLASZ SERIE A
31. FORDULÓ
Juventus–Fiorentina 1–0 (Gatti 21.)

KORÁBBAN
Frosinone–Bologna 0–0
Monza–Napoli 2–4 (Djuric 9., Colpani 62., ill. Osimhen 55., Politano 57., Zielinski 61., Raspadori 68.)
Cagliari–Atalanta 2–1 (Augello 42., Viola 88., ill. Scamacca 13.)
Hellas Verona–Genoa 1–2 (Bonazzoli 8., ill. Ekuban 45., A. Gudmundsson 58.)

HÉTFŐN
20.45: Udinese–Internazionale (Tv: Sport1)

SZOMBATON JÁTSZOTTÁK
Milan–Lecce 3–0 (Pulisic 6., Giroud 20., Rafael Leao 57.)
Kiállítva: Krsztovics (45., Lecce)
Roma–Lazio 1–0 (G. Mancini 42.)
Empoli–Torino 3–2 (Cambiaghi 6., Cancellieri 74., Niang 90+4., ill. D. Zapata 60., 90+1.)

PÉNTEKEN JÁTSZOTTÁK
Salernitana–Sassuolo 2–2 (Candreva 52., Maggiore 90+1., ill. Laurienté 37., Bajrami 44.)