Milan: új kapus érkezik, Donnarumma távozása egyre biztosabb

Cs. B.Cs. B.
2021.05.27. 17:33
null
A Milan ezzel a képpel jelentette be Mike Maignan érkezését (Fotó: acmilan.com)
A korábbi sajtóhíreknek megfelelően az idén a Lille-lel francia bajnoki címet ünneplő francia kapus, Mike Maignan az AC Milanhoz igazolt – jelentette be a klub hivatalos oldala.

 

Korábban beszámoltunk róla, hogy sajtóhírek szerint az olasz válogatott kapusa, Gianluigi Donnarumma nem újítja meg a nyáron lejáró szerződését a Milannal, így a pótlása kulcskérdéssé vált.

Ennek eleget téve a Milan hivatalos oldalán bejelentette: átigazolták a Lille francia kapusát, Mike Maignant, aki ötéves szerződés fejében, július 1-től csatlakozik a klubhoz.

A 25 éves Maignan végigjárta a PSG utánpótláscsapatait, a felnőtteknél azonban nem kapott lehetőséget, így 2015-ben a Lille-hez került, amelynek 180 tétmérkőzésen védte a kapuját, és ebben az idényben francia bajnokságot nyert vele.

Maignan tagja a nyári Európa-bajnokságon a magyar válogatottal egy csoportban szereplő francia válogatott keretének.

Legfrissebb hírek

Megvan Konaté utódja? A Barcelonától igazol belső védőt a Liverpool – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
2026.08.08. 13:29

Raúl Asencio a Liverpool célkeresztjében; 45 millió fontért vált meg kapusától a Man. City – ez történt csütörtökön a transzferpiacon

Minden más foci
2026.08.06. 22:35

Szalah megérkezett Trabzonba, célegyenesben a Diomandé-üzlet – ez történt szerdán a transzferpiacon

Minden más foci
2026.08.05. 23:00

Döntetlennel zárult a milánói derbi Perthben

Olasz labdarúgás
2026.08.05. 15:33

Spalletti al dente – készül az újabb nagy Juventus?

Olasz labdarúgás
2026.08.05. 13:42

Gakpo lehet a Tottenham következő „bomba igazolása” – sajtóhír

Angol labdarúgás
2026.08.03. 12:11

Cseh válogatott kapust szerződtetett a Newcastle United

Angol labdarúgás
2026.08.03. 11:13

Randal Kolo Muani visszatért a Juventusba, Alajbegovic is érkezett – hivatalos

Olasz labdarúgás
2026.08.02. 20:30