Olaszország: pozitív vírusteszt a Parmánál

A Parmánál egy stábtag fertőződött meg (Fotó: AFP)
Az olasz labdarúgó-bajnokság újraindulása óta először született pozitív koronavírusteszt egy klubnál: a Parma szakmai stábjának egyik tagja fertőződött meg.
A klub közleménye szerint munkatársuk teljesen tünetmentes, ugyanakkor a szabályok értelmében természetesen azonnal elkülönítették. Az olasz kormány korábbi döntésének megfelelően a csapat izolálva ugyan, de tovább dolgozhat.
A Serie A június 19. újraindulása óta ez az első pozitív eset.
Legfrissebb hírek

A Napoli pontokat veszített a Parma vendégeként
Olasz labdarúgás
2026.04.12. 17:34
Ezek is érdekelhetik







