Juve: agyvérzést kapott CR édesanyja, a játékos hazarepült

T. D.T. D.
Vágólapra másolva!
2020.03.03. 16:02
null
Cristiano Ronaldo azonnal hazautazott Madeirára (Fotó: AFP)
Kórházba kellett szállítani Cristiano Ronaldo édesanyját, Maria Dolores dos Santos Aveirót – a hírek szerint agyvérzés miatt. A Juventus labdarúgója hazarepült édesanyjához.

 

Ronaldo 65 éves édesanyját a madeirai Funchalban található Dr. Nélio Mendonca Kórházba szállították kedd reggel. A Goal szerint magánál van, stabilizálták az állapotát, ám még újabb tesztek várnak rá, s az intenzív osztályon kezelik.

Cristiano Ronaldo a hír hallatán útra kelt, és meg sem állt Portugáliáig, hogy édesanyja mellett lehessen. A Juventus természetesen elengedte játékosát, ám a „zebrák” szerdán már a Milan ellen lépnek pályára az Olasz Kupában – kérdés, hogy a támadó visszatér-e addig Olaszországba, ám ebben a helyzetben az édesanya egészségénél aligha lehet fontosabb bármi.

Sajnos nem ez az első egészségügyi problémája Maria Dolores dos Santos Aveirónak – korábban kétszer is daganatos megbetegedést diagnosztizáltak nála.

MÁRCIUS 4., SZERDA

OLASZ KUPA
ELŐDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
20.45:
Juventus–Milan (Tv: Sport1)
Az első mérkőzésen: 1–1

Legfrissebb hírek

Serie A: unalmas döntetlent játszott Bolognában a Juventus

Olasz labdarúgás
2 órája

A Pisa 34 év után tért vissza az olasz élvonalba

Olasz labdarúgás
3 órája

Dovbik fejese döntött, a Roma legyőzte a Fiorentinát

Olasz labdarúgás
5 órája

Halálra késelték az Atalanta egyik szurkolóját

Olasz labdarúgás
8 órája

Serie A: Dia gyors góljával győzött a Lazio Empoliban

Olasz labdarúgás
10 órája

Az Inter győzött a Verona ellen, és tapad a Napolira

Olasz labdarúgás
2025.05.03. 22:36

Serie A: ismét győzött, és nagyon közel került a bajnoki címhez a Napoli

Olasz labdarúgás
2025.05.03. 20:06

Serie A: a Parma Balogh Botond nélkül kapott ki a Comótól

Olasz labdarúgás
2025.05.03. 16:56
Ezek is érdekelhetik