Továbbra sincs vevő a fizetésképtelenné váló olasz élvonalbeli futballklubra, az FC Parmára.
Kedden már másodszor próbálták „elárverezni" a súlyosan eladósodott egyesületet, de a csődbiztos közlése szerint ezúttal sem érkezett vételi ajánlat.
A kikiáltási ár most 15 millió euró volt, mivel a múlt heti 20 milliós ajánlatra nem akadt érdeklődő. Jövő hétfőn újabb árverezési kíséreltre kerül sor, az árat ismét 25 százalékkal csökkentik.
Az FC Parma – amely már biztosan búcsúzik a Serie A-tól – márciusban hivatalosan csődöt jelentett, az idényt pedig csak a liga ötmillió eurós segítségével tudja befejezni.
Legfrissebb hírek

Allegri a Milan-kudarcról: Csalódott és dühös vagyok
Olasz labdarúgás
2026.05.25. 10:19

A Napoli pontokat veszített a Parma vendégeként
Olasz labdarúgás
2026.04.12. 17:34
Ezek is érdekelhetik





