Milan: Crespo szerint jó döntés lenne Seedorf kinevezése
Hernán Crespo, az AC Milan korábbi csatára jó ötletnek tartja, hogy Clarence Seedorf legyen a milánói klub vezetőedzője nyártól. A jelenlegi szakvezető, Massimiliano Allegri elbocsátásáról biztos információi vannak a Corriere dello Sportnak.
„Azért erre Clarence-nek is igent kell mondania, nem tudhatjuk, mi jár a fejében– mondta Crespo a Sky Sports Italiának a jelenleg a brazil Botafogóban játszó 37 éves hollandról. – Megvannak a képességei ahhoz, hogy nagyszerű edző vagy sportigazgató legyen. Cseppet sem lepne meg, ha visszatérne a Milanhoz, tapasztalatlansága ellenére beválhat a szerződtetése.”
Gianluca Zambrotta szerint viszont rossz döntés lenne Seedorf alkalmazása. „Clarence a brazil tengerparton heverészik a homokban, nem tudok róla, hogy képbe került volna a Milannál. Játékosként nagyszerű volt, de túl kockázatos lenne mindjárt a San Siróban a mély vízbe dobni edzőként” – fogalmazott a 2006-os világbajnok.
Legfrissebb hírek

Egy gólért egy pont járt a Romának és a Milannak is
Olasz labdarúgás
2026.01.25. 23:09

A Cagliari Firenzében verte meg a Fiorentinát
Olasz labdarúgás
2026.01.24. 22:41

Gasperini vereséggel tért vissza Bergamóba
Olasz labdarúgás
2026.01.03. 22:48
Ezek is érdekelhetik





