Inter: Guarínt eltiltották és pénzbüntetéssel sújtották

2012.12.21. 19:27
Egy mérkőzésre szóló eltiltással és ötezer eurós pénzbüntetéssel sújtották Fredy Guarínt, a Serie A-ban szereplő Inter kolumbiai középpályását, miután a Lazio elleni bajnokit követően agresszív magatartást tanúsított Paolo Mazzoleni játékvezetővel szemben.

Az Inter fellebbezett az ítélet ellen, ám az Olasz Labdarúgó-szövetség (FIGC) fegyelmi biztossága elutasította azt, így Guarín nem léphet pályára a milánóiak szombati, Genoa elleni mérkőzésén.

Legfrissebb hírek

Giovanni Malago lett az FIGC új elnöke

Olasz labdarúgás
16 órája

Az Inter meghosszabbította Chivu szerződését – hivatalos

Olasz labdarúgás
2026.06.18. 20:57

Domenico Tedesco lett a Bologna vezetőedzője

Olasz labdarúgás
2026.06.02. 16:48

Allegri a Milan-kudarcról: Csalódott és dühös vagyok

Olasz labdarúgás
2026.05.25. 10:19

Száztízezer kilométer egyetlen klubért, avagy a magyar, aki nélkül idén nem kezdődött Inter-meccs

Olasz labdarúgás
2026.05.25. 09:53

Serie A: az Interé a legjobb játékos és az év edzője is

Olasz labdarúgás
2026.05.22. 19:00

Az örömfoci elmaradt, az Inter csak ikszelt otthon a Veronával

Olasz labdarúgás
2026.05.17. 17:04

Csiszár Henrietta: Különleges és felemelő érzés az Inter csapatkapitányának lenni

Olasz labdarúgás
2026.05.09. 07:27
Ezek is érdekelhetik